Wrestling Forum Game - The New Generation!

Witam na Wrestling Forum Game - The New Generation!!


#1 2011-06-21 12:21:25

 Shaw Michaels

Moderator, RAW, GM SD!

Zarejestrowany: 2011-06-11
Posty: 52
Punktów :   

Szatnia HBK'a

To na razie początek - pomyślałem. No ale wspólnymi siłami popchniemy naszą federację do przodu. Rozsiadam się w moim fotelu i dalej planuję.
Kiedy przybędzie nam więcej zawodników wtedy rozpoczniemy galę PPV Capitol Punishment, chociaż nie jestem pewien czy się wyrobimy na czas.
Nalewam sobie whiskey i powoli delektuję się jej smakiem. Ale najpierw musiał bym być w zarządzie. Jeśli mi się to uda to razem z CM Punkiem, spełnimy marzenie o rozsławieniu federacji. Dołączy do nas z 30 osób i otworzymy nowy roster. Powinny być też jakieś imprezy nie tylko związane z wrestlingiem.
Nasi zawodnicy powinni też wypocząć. Na przykład wykupić kawałek plaży gdzie mogli by w spokoju, z dala od fanów spotykać się ze sobą. No ale to tylko rozmyślania nad tym co by było gdybym był w zarządzie. Na razie wystarczy CM Punk, lecz kiedy będzie coraz więcej osób on tego nie ogarnie i sprowadzi federację na dno. 20 zawodników, 2 osoby w zarządzie, 40 , 3 osoby, 60, 4/5 osób lecz nie więcej. Tak, tak to powinno właśnie wyglądać. Z tymi rozmyślaniami kładę się na kanapę, poprawiam poduszkę i zasypiam.



Streak RAW
1/0/0
Krótki przebieg walk:
Edge vs Shawn Michaels o pas WWE Champioship - wygrana - SCM, F4LL

Streak SmackDown!
0/0/0

Streak PPV
0/0/0

Streak Super Stars
2/0/0
Shawn Michaels vs Bret Hart - Sweet Chin Musik i pin
Shawn Michaels vs X-Pac - SCM i Figure 4 Leg Lock


od 20.07.2011r jestem WWE Champion'em

statystyki:
siła = 100%
wytrzymałość = 100%
szybkość = 10%

Mój DOM

Kasa: 700 zł
http://www.supersoldier.pl/donate/97674

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rf-bears.pun.pl www.death-note.pun.pl www.psychowsparcie.pun.pl www.fannaruto.pun.pl www.metin2forumporadniki.pun.pl